Skip to content

Inteligentnější a bezpečnější vozový park

Vyspělá správa vozového parku

Some image

Systém GPS na monitorování a optimalizaci provozu vozového parku

Naše propojená platforma vám poskytne flexibilitu při rozběhu nebo rozvoji vašeho autoparku. Umožní vám ovládat celý autopark z jedné obrazovky a na dálku sledovat vozidla v terénu.

  • Můžete sledovat pohyb řidičů a vozidel téměř v reálném čase.
  • Uvidíte chování řidičů nákladních vozidel, například dodržování rychlosti jízdy, dobu chodu na volnoběh či bezpečnost jízdy.
  • Dokážete racionalizovat spotřebu paliv a údržbu vozidel.
  • Zlepší vám operativní řízení, trasování a přehled.

Sledování základních prostředků

Jistě oceníte dobré sledování stavu svých technických prostředků s kontrolou lokalizace. Náš robustní sledovací systém informuje o stavu a pohybu v reálném čase, aktualizuje údaje a pomáhá chránit neporušenost nákladu.

Řízení úkolů

Není třeba telefonovat, poslouží vám naše aplikace na sledování úkolů! Jednoduché úkoly můžete zadávat přímo z mobilního zařízení a pomocí aplikace sledovat postup plnění. Vidíte provozní vytížení zaměstnanců a můžete zadat potřebný úkol patřičné osobě téměř okamžitě.

Tachograf

Ecofleet dokáže ve vašem počítači shromažďovat data z tachografů vašich vozidel, ať se pohybují kdekoliv po světě. Poskytne vám vizuální přehled o jízdách, časech a omezeních. Zabezpečí dodržování zásad pro tachograf.